nature boutique sex enhancement pills pildoras mejoramiento sexual sexuelle verbesserung pillen
dogal bitkisel
dogal bitkisel dogal bitkisel dogal bitkisel dogal bitkisel dogal bitkisel dogal bitkisel
Erkek Sağlık Ürünleri
Kadın Sağlık Ürünleri
Genel Sağlık Ürünleri
Kilo Verme Diyet Ürünleri
Sıkça Sorulan Sorular »

Siparişimin gelmesi ne kadar zaman alır?
Çoğu sipariş paketleri siparişin alındığı gün gönderilmektedir. Siparişleri tüm dünyaya Express Airmail aracılığıyla göndermekteyiz. Teslim süresi sipariş verdiğiniz ürün ve nereye teslim edilmesini istediğiniz ile bağlantılı bir şekilde genel olarak 5 - 12 gündür.ABD, Asya, Avrupa ve Avustralasya'da  dağıtım merkezlerimiz bulunmaktadır. Siparişinizin en kısa sürede elinize ulaşması için elimizden gelen en iyi gayreti göstermekteyiz.

Ürünlerinizi Türkiye'ye gönderiyor musunuz?
Evet ürünlerimiz Türkiye'deki müsterilerimize sorunsuz bir sekilde gönderilmekte ve Türkiyedeki alicilarin adreslerine teslim edilmektedir.Ürünlerimizi tüm dünyaya gönderiyoruz.Ürünlerimiz reçete gerektirmeyen sağlık takviyeleri olduğundan , bu ürünleri dünyadaki her yerindeki müsterilerimize gönderebiliyoruz.

Reçeteye ihtiyacım var mı?
Hayır. Herhangi bir reçeteye ya da sizi sıkıntıya sokan ve pahalı doktor muayenesine ihtiyacınız yoktur, ancak eğer ilaç kullanıyorsanız ve sağlık sorunlarınız varsa kullanmadan önce doktorunuza danışın.

Nasıl ödeme yapabilirim?
En hızlı yol, online olarak şifreli ödeme formumuz aracılığıyla kredi kartınızı kullanarak ödeme yapmanızdır, bunun dışında uluslararası banka transferi, western union gibi ödeme seçeneklerini kullanarak sipariş verebilirsiniz..

Siparişlerin gönderilme biçimi yeterince ihtiyatlı mı?
Evet öyle! Tüm siparişleri üzerinde hiç bir isaret olmaksizin sade ,düz paketler şeklinde ve içerisinde ne olduğu belli olmayacak şekilde paketlenmektedir. Tüm ürünler sağlık takviyesi(health supplements) olarak ve gümrük gecikmelerini önlemek için fiyatı düşük gösterilerek  etiketlenmektedir.

Kredi kartı ekstremde hangi isim görünecek?
Kredi kartı işlemlerinde çeşitli bankalarla çalışmaktayız. Kredi kartınız borçlandırıldığında bu bilgiyi size email ile bildireceğiz. (Borçlandırma diskriptörü ürün isimlerini ya da uygunsuz bir şeyi ekstrenizde belirtmeyecektir.)

Geri ödeme garantiniz var mı?
Uzak ihtimal olmakla beraber, eğer herhangi bir ürünümüzün sonuçlardan % 100 memnun kalmazsanız, satın alma tarihinden itibaren 60 gün içinde geri gönderebilirsiniz.Hiç açılmamış şişelerde şişe sayısı ne olursa olsun, açılmış şişelerde ürün tamamen bitmiş şişe boş dahi olsa bile 1 şişeye kadar, ürün bedelinin tamamını iade ediyoruz!(teslim ve nakliye ile ilgili masraflar ürün bedelinden düşülmektedir) İade talimatları ile ilgili olarak lütfen bizimle irtibat kurunuz.


S128 BIT ŞİFRELEME YÖNTEMİ İLE GÜVENLİ ÖDEME

DOGAL BITKISEL URUNLER | SSS | BİZE ULAŞIN | LINKS

© 2018 www.dogalbitkisel.com
Gizlilik Politikasi | Kullanici Sözlesmesi |