nature boutique sex enhancement pills pildoras mejoramiento sexual sexuelle verbesserung pillen
ereksiyon hapi
ereksiyon hapi
horny goat weed ereksiyon haplari ereksiyon hapi ereksiyon hapi dogal bitkisel dogal bitkisel dogal bitkisel ereksiyon hap
Erkek Sağlık Ürünleri
Kadın Sağlık Ürünleri
Genel Sağlık Ürünleri
Kilo Verme Diyet Ürünleri
horny goat weed
Horny Goat Weed - İktidarsızlığa Çözüm »

horny goat weed
Türkçede "Azgın teke otu" olarak geçen Horn Goat Weed, literatürde Yin Yang Huo, Epedium, ve Inyokaku gibi adlarla da anılmaktadır. Horny Goat Weed(azgın teke otu),etkili ve güçlü bir afrodizyak olup binlerce yıldır geleneksel doğu tıbbında hem kadın hem de  erkekte cinsel bozukluklarla mücadele etmek kullanılmaktadır.

Sitemizden online olarak verilen siparişler sorunsuz bir şekilde en geç 7-12 gün içerisinde müşterilerimize teslim edilmektedir.

1 kutu 60 adet kapsül içerir (30 doz)

Miktar Seçiniz:
Horny Goat Weed Özellikleri
Horny Goat Weed(Azgın Teke Otu) Çin ve Japonya'da yaygin olarak kullanilan geleneksel bitkisel bir üründür. Horny Goat Weed tıbbi olarak böbrek ve karaciğer ve eklem düzensizlikleri, bozukluklarında  kullanılmakla birlikte en çok afrodizyak özelliği ve iktidarsızlığa çözüm olarak kullanılmaktadır. Horny Goat Weed'in  testosteron gibi erkeklerde cinsel aktiviteyi ve sperm üretimini arttırdığına ve cinsel isteği tetikleyerek çoğalttığına inanılmaktadır. Kadınlarda ise cinsel istek ve libidoyu arttırdığı bildirilmektedir, dolayısıyla (Azgın Teke Otu)Hory Goat Weed'in düzenli kullanımı sporda ve yatak odasında daha yüksek performansı desteklemektedir.

azgin teke otu

Horny Goat Weed'in yan etkisi var mı?
Horny Goat Weed kapsülleri saf Azgın Teke Otu ektresinden ve dogal bitkilerden üretilmiş olup herhangi bir kötü yan etki göstermez. Bununla birlikte eğer başka ilaç kullanıyorsanız ya da sağlık sorunlarınız varsa kullanmadan  önce doktorunuza başvurun.
Kullanım Şekli
Cinsel performansı ve ereksiyon sertliğini ya da cinsel gücü (libido) artırmak amacıyla cinsel ilişkiden önce 2 – 4 kapsül alınmalıdır.
Horny Goat Weed İçeriği
Her bir kapsül 300mg Horny Goat Weed içermektedir.

horny goat weed siparis


S128 BIT ŞİFRELEME YÖNTEMİ İLE GÜVENLİ ÖDEME

DOGAL BITKISEL URUNLER | SSS | BİZE ULAŞIN | LINKS

© 2018 www.dogalbitkisel.com
Gizlilik Politikasi | Kullanici Sözlesmesi |