nature boutique sex enhancement pills pildoras mejoramiento sexual sexuelle verbesserung pillen
orgazm sprey
orgazm sprey
dogal bitkisel orgazm sprey dogal bitkisel dogal bitkisel dogal bitkisel dogal bitkisel dogal bitkisel bitkisel ürünler orgazm sprey
Erkek Sağlık Ürünleri
Kadın Sağlık Ürünleri
Genel Sağlık Ürünleri
Kilo Verme Diyet Ürünleri
Kadın Orgazm Spreyi »

orgazm artirici

Kadınlar için geliştirilmiş bu özel formül, orgazm zevkini yoğunlaştırmak için cinsel ilişkiden 3 dakika önce vajinanın üstüne sıkılmaktadır.

Sitemizden online olarak verilen siparişler sorunsuz bir şekilde en geç 7-12 gün içerisinde müşterilerimize teslim edilmektedir.

Miktar Seçiniz:

orgazm artırıcı spreyNasıl çalışır?
Bu Çin formülü ürün, mükemmelleştirilmiş  bir karışım olup geçtiğimiz son 20 yılda cinsel sinirlerin duyarlılığını artırmak kullanılmıştır ve kadınlarda cinsel zevki oldukça artırmaktadır.

Orgazma ulaşamayan kadınlar tarafından ya da sadece cinsel uyarılmadan aldığı zevki daha da artırmak isteyen kadınlar tarafından kullanılabilir.

Nasıl kullanılmalı?
Vajinaya dış dudakları ve klitorisi kaplayacak şekilde 1 ya da 2 kere püskürtün.

Orgazm Spreyinin içeriği
1. Organik Damiana Yaprağı - Folium Turneraceae Tropikal bölgelerde yetişen bu bitkinin en etkili kullanımı kronik olarak cinsel gücünü kaybetmiş insanlar içindir. Damiania yakın zamanlarda teyit edildiği gibi(Zava 1998) progesteron etkisi ve sempatetik sinir sisteminin uyarılması, merkezi sinir sistemi, üriner, üreme, sindirim ve solunum sistemlerinin canlandırılmasında etkili özellikleri ile ünlü güçlü bir kadın bitkisidir. Damiania aynı zamanda vajinal kuruluk tedavisinde kullanılan bir bitkidir.

2. Organik Suma Kökü - Radix Pfaffiae Paniculatae Suma kökü denge ve dayanıklılık için idealdir. Suma yüksek besin değeri olan 19 amino asit, mineral ve vitamin içeren tanımlanabilmiş 152 muhteşem bileşenden oluşmaktadır.

Suma, muhteşem bir doğal nöroendokrin yapılandırıcı, metabolizma düzenleyici, antioksidan ve bağışıklık artırıcıdır. Suma endokrin dengesizliğinin, bağışıklık eksikliğini ya da bozukluğunun köküne kadar gidebilme ve vücuttaki toksin oranını azaltma gibi yeteneklere sahiptir. Suma kökü ,besin taşıma,endokrin ve bağışıklık sistemi düzeltmede ve östrojen ve androjenlerin artırılmasında gerçek bir uyum ajanıdır.

orgazm sprey


S128 BIT ŞİFRELEME YÖNTEMİ İLE GÜVENLİ ÖDEME

DOGAL BITKISEL URUNLER | SSS | BİZE ULAŞIN | LINKS

© 2018 www.dogalbitkisel.com
Gizlilik Politikasi | Kullanici Sözlesmesi |