nature boutique sex enhancement pills pildoras mejoramiento sexual sexuelle verbesserung pillen
tongkat ali
tongkat ali
dogal bitkisel english ereksiyon haplari ereksiyon hapi tongkat ali dogal bitkisel dogal bitkisel dogal bitkisel ereksiyon haplari
Erkek Sağlık Ürünleri
Kadın Sağlık Ürünleri
Genel Sağlık Ürünleri
Kilo Verme Diyet Ürünleri
Hardman Tongkat Ali Kapsülleri-Ereksiyon Artirici

tonkgat ali
Hard Man, en eski ve en güçlü ereksiyon artiricilardan biri olarak bilinen Tongkat Ali ekstesinden olusan tamamen dogal bitkisel bir kapsüldür. Sperm kalitesini ve miktarini artirirken erektil fonksiyonunu destekler ve orgazm zevkini de artirir. Hard Man Tongkat Ali kapsülleri çok çabuk etki göstermektedir. Cinsel iliskiden 1 saat önce 1-2 kapsül almaniz yeterlidir. Hardman Tongkat Ali kapsüllerinin etkisi 24 saate kadar sürmektedir. 24 saat içerisinde 4 kapsülden fazla almayiniz. HardMan Tongkat Ali kapsülleri % 100 bitkisel bir takviye oldugundan doktor reçetesi gerektirmemektedir.

Sitemizden online olarak verilen siparişler sorunsuz bir şekilde en geç 7-12 gün içerisinde müşterilerimize teslim edilmektedir.

Her şişe 60 kapsül içerir (30 Doz)

Miktar Seçiniz :
Hardman afrodizyak mi?
tongkataliEvet Hardman botanik olarak Eurycoma longifolia Jack, Tongkat Ali ya da Pasak Bumi isimleri altinda taninan güçlü bir afrodizyaktir. Tongkat ali'nin güçlü testosteron artirici özellikleri bulunmaktadir ve yüzyillardir erkeklerde libido seviyesini ve cinsel performansi artirmak için kullanilmaktadir.

Hardman Tonkgat Ali Kapsüllerinin yan etkisi var mı?
Tamamen doğal bitkilerden üretilmiş olup olumsuz yan etki göstermez. Bununla birlikte seyrek de olsa bazi erkeklerde uykusuzluk ve görmede bulaniklik olusabilmektedir, böyle bir etki hissettiginiz takdirde kullanmayi birakarak doktorunuza basvurunuz. Eger herhangi bir saglik probleminiz varsa ve ilaç kullaniyorsaniz ürünü kullanmaya baslamadan önce doktorunuza başvurunuz.

Hardman Haplari nasıl kullanılmalı?
Cinsel ilişkiden 1 saat önce 1 -2 tablet alınız.. Hardman Tongkat Ali kapsülleri normal cinsel fonksiyonlariniz destekler ve her seferinde güçlü ereksiyonlar yaşamanızı sağlar. 24 saat içinde 4 kapsülden fazla kullanmayiniz.

Hardman kapsüllerinin içeriği
Hardman tamamen doğal ve bitkisel bir ürün olup 500 mg(100:1 ekstre) Tongkat Ali ekstresi içermektedir.
100:1 ekste en güçlü ekstre şekli olup 1 kilo ekstre elde etmek için 100 kilo Tongkat Ali bitkisi kullanıldığını ifade eder.

tongkat ali siparis


S128 BIT ŞİFRELEME YÖNTEMİ İLE GÜVENLİ ÖDEME

DOGAL BITKISEL URUNLER | SSS | BİZE ULAŞIN | LINKS

© 2018 www.dogalbitkisel.com
Gizlilik Politikasi | Kullanici Sözlesmesi |