nature boutique sex enhancement pills pildoras mejoramiento sexual sexuelle verbesserung pillen
dis beyazlatma
dis beyazlatma
dogal bitkisel english dogal bitkisel dogal bitkisel dogal bitkisel dogal bitkisel dogal bitkisel dogal bitkisel dis beyazlatma whitelight
Erkek Sağlık Ürünleri
Kadın Sağlık Ürünleri
Genel Sağlık Ürünleri
Kilo Verme Diyet Ürünleri
Miracle White - Diş Beyazlatma Kalemi

miracle white
Miracle White, muhtesem sonuçlar yaratan dis hekimleri tarafindan da kullanimi tavsiye edilen kolay kullanisli ve etkili dis beyazlatma kalemidir. Miracle White güvenli, ucuz ve en önemlisi gerçekten ise yarayan bir dis beyazlatma sistemdir!
Miracle White Dis Beyazlatma Kalemi disteki lekeleri etkili bir biçimde beyazlatir.Dislerinizin üstüne ince bir tabaka uygulayin ve beyazlatici jelin dis üzerinde kurumasi için 60 saniye bekleyin. Beyazlatma islemi jel dislerin üstüne uygulandigi anda baslamaktadir.
Sitemizden online olarak verilen siparişler sorunsuz bir şekilde en geç 7-12 gün içerisinde müşterilerimize teslim edilmektedir.
Miktar Seçiniz :
Miracle White'in içerigi nedir?
Miracle White Jel'in içerdigi aktif maddeler,disteki lekeleri hizli,etkili ve güvenli bir sekilde beyazlatmak üzere harekete geçmektedir ve sunlari içermektedir: Su, Propylene Glycol, Carbomer, NaOH, Peppermint Oil, Hydrogen Peroxide (12%).
Miracle White Dis Beyazlatici Kalemi ne kadar süre kullanabilirim?
Her beyazlatici kalem en az 25 uygulamaya kadar yeterlidir. Miracle White'in sonuçlarini ilk uygulamadan itibaren farketmeye baslayacaksiniz, bununla birlikte eger disinizde zorlu lekeler varsa Miracle White'i bir hafta boyunca günde iki kez kullanabilirsiniz ve dislerinizdeki sariligin ve lekelerin mucizevi bir sekilde kayboldugunu ve dislerinizin bembeyaz oldugunu göreceksiniz.

Miracle White Beyazlatici Kalemi nasil kullanmaliyim?
Miracle White'in kullanimi çok kolaydir. 1 - Miracle White Kalemin alt kisimini firçasinin üstüne bir miktar Miracle Jel'i çikmasi için döndürün.
2 - Ince bir tabaka Miracle Jel'i dislerinizin üstüne uygulayin.
3 - Kurumasi için 60 saniye bekleyin.dis beyazlatma


S128 BIT ŞİFRELEME YÖNTEMİ İLE GÜVENLİ ÖDEME

DOGAL BITKISEL URUNLER | SSS | BİZE ULAŞIN | LINKS

© 2018 www.dogalbitkisel.com
Gizlilik Politikasi | Kullanici Sözlesmesi |